KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855072
nr 1485 5072
San Lundberg
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 29x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm
San Lundberg, svensk målare och keramiker född 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:24:15
200 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
6
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
6
1.200 kr